logotype.png, 47kB

Hotel Hynek Náchod - ubytování, restaurace

Vyberte jazyk česky deutsche english

Speciální nabídka

Cykloturistika se stala v dnešní době velmi populární formou aktivně strávené dovolené. Proto si Vám dovolujeme nabídnout pár zajímavých typů a odkazů na takto strávenou dovolenou. Cca 400m od našeho hotelu se dostanete k mostupřes řeku Metuji  kde se můžete vydat po proudu řeky a  pochvíli dojedete do malebného  Pekelského údolí řeky Metuje a po nově vybudované cyklostezce v krásném prostředí pokračovat až do Přírodní reservace Peklo. Po malém občerstvení v Pekle se můžete vydat na cestu zpět a nebo pokračovat dál po cyklotrasách třeba až do Orlických hor.

Pokud se vydáte na opačnou stranu proti proudu řeky projedete Náchodem po značené cyklostezce  která vede mimo hlavní komunikace z části je možno jet i lesoparkem Montace tak přijedete k hraničnímu přechodu Kudowa Zdroj kde si můžete vybrat jestli překročíte hranici zde a nebo pokračovat dál po cyklostezce přes Velké poříčí na přechod v Malé Čermné odkud se přes Polsko dostanete zpět do Náchoda. Tato trasa se nazývá Masarykův okruh. odkaz na mapu cyklo Náchod

Pro zdatnější  turisty jsou k dispozici mnohem delší a náročnější trasy po kterých  dojedete např. do Orlických hor, Teplicko – Adršpašských skal či Krkonoš. Pokud se Vám budou zdát nějaká místa či památky příliš vzdáleny tak pro tento případ je ideální řešení využít spaciálních cyklobusů které Vás i s Vaším kolem dopraví na Vámi vybrané místo z kterého se po vlastní ose vrátíte zpátky k nám do hotelu.